Monitoring CCTV

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie szeroko pojętych elektronicznych środków dozoru i bezpieczeństwa. Projektujemy i wykonujemy instalacje:

Monitoring - kamery

Firma RM Tech oprócz samego wykonawstwa instalacji CCTV oferuje profesjonalne doradztwo dotyczące doboru optymalnych rozwiązań technicznych: kamer, rejestratorów innego osprzętu. Wspieramy również naszych klientów na etapie planowania rozmieszczenia poszczególnych kamer.

Oferujemy usługi obejmujące, m. innymi:

  • Wykonawstwo instalacji (okablowanie)
  • Montaż i regulację kamer
  • Montaż i konfigurację rejestratorów, switchy, konwerterów sygnału itp
  • Rozbudowę i serwis istniejących systemów CCTV
  • Dostawę kamer, rejestratorów i innego osprzętu
Każdy wykonany przez nas system monitoringu CCTV daje możliwość podglądu przez internet na ekranie komputera lub smartfonu.

Tak jak każde rozwiązanie techniczne tak i system monitoringu spełni swoją funkcje pod warunkiem zastosowanie rozwiązań dostosowanych do danej sytuacji. Inne rozwiązania można będzie zastosować w przypadku monitoringu niewielkiego sklepu spożywczego a inne w przypadku systemu monitoringu terenu przemysłowego.

Niezależnie od miejsca zastosowanie standardem stały się już kamery rejestrujące obraz w rozdzielczości FULL HD i 4K, praktycznie nie instaluje się już systemów analogowych - rozwiązaniem standardowym jest cyfrowa transmisja sygnału po skrętce UTP, światłowodzie lub bezprzewodowo z wykorzystaniem sieci WI FI.

Nasi klienci mają do dyspozycji szeroki wybór sprzętu, w tym kamery tradycyjne, kopułkowe, kamery obrotowe, rozmaite obiektywy czy promienniki podczerwieni.

Raty i leasing

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, chcąc jednocześnie zapewnić w pełni kompleksową obsługę wprowadziliśmy do oferty usługi finansowe, pozwalające w pełni sfinansować koszt montażu monitoringu. Proponujemy dwa rodzaje finansowania:

  • Kredyt - oprocentowanie 5,99, brak prowizji i dodatkowych opłat (INBANK)
  • Leasing - produkt skierowany do firm i instytucji (GRENKE LEASING)
kamery przemysłowe, dozór CCTV